Všechno, co jste chtěli vědět o Krumlově, ale báli jste se zeptat.
Testování inteligence se na Gymnáziu Český Krumlov budou moci zúčastnit i zájemci z řad široké veřejnosti [TISKOVÁ ZPRÁVA]25. února 2019 08:23 / Autor: Monitor - redakce

V pátek 8. března se bude na Gymnáziu Český Krumlov testovat inteligence s Mensou České republiky. Centrem dění se stane přednáškový sál a zúčastnit se mohou i zájemci z řad široké veřejnosti.

Po absolvování testu bude účastníkům zaslán certifikát s mezinárodní a doživotní platností,“upozorňuje ředitelka gymnázia Hana Bůžková a dodává, že v případě dosažení hodnoty IQ 130 a více bude účastníkům nabídnuto členství v Mensa ČR.

Testování pro studenty Gymnázia Český Krumlov se uskuteční od 9 do 13 hodin. Pro širokou veřejnost a rodiče bude možné absolvovat testování ve 14 hodin, je však třeba se předem registrovat, a to na odkazu https://www.mensa.cz/volny-cas/detail-akce?id_a=9404. Účastnický poplatek je pro dospělé 300 korun a pro studenty z jiných škol 200 korun. Studenti gymnázia zaplatí 150 korun. S sebou je třeba vzít doklad totožnosti a tužku.