Všechno, co jste chtěli vědět o Krumlově, ale báli jste se zeptat.
Úspěch mladých českokrumlovských vodních záchranářů na závodech v plážových disciplínách09. června 2019 16:51 / Autor: Monitor - redakce

Dne 8.6.2019 se v Táboře konal 1. Ročník závodu v plážových disciplínách, který se skládal celkem z deseti disciplín (Beach sprint, Beach flags, Surf race, Board race, Surf ski race, Board rescue, Line throw, Beach relay, Surf race team a Rescue tube rescue).

Závodu se zúčastnili i mladí vodní záchranáři z Českého Krumlova a to ve složení: Petra Smetanová, Veronika Šustáčková, Štěpán Šesták, Václav Ondřich, Jan Hojer, Michal Svoboda, Ondřej Rypota. Hlavní trenérkou a zároveň závodnicí byla Iva Procházková.
Do Tábora přijeli porovnat své sily závodnici z 10  tymu z celé České republiky v celkovém počtu přihlášených  120 závodníků. Navzdory obrovské konkurenci krumlovští mladí vodní záchranáři předvedli naprosto vynikající výsledky a domů si tak odvezli spoustu cenných kovů.
Další závody v plážových a mořských disciplínách čekají českokrumlovské záchranáře v červenci 2019 jako Mistrovství Rakouska.
Závod jednotlivců:
Václav Ondřich – 1. místo
Veronika Šustáčková – 3. místo
Závod dvojic:
Iva Procházková / Petra Smetanová – 3. místo
Štěpán Šesták / Václav Ondřich – 3. místo
Závod týmů:
Iva Procházková / Petra Smetanová / Štěpán Šesták / Václav Ondřich – 2. místo
Veronika Šustáčková / Jan Hojer / Michal Svoboda / Ondřej Rypota – 3. místo
Více na www.zachranari.com